Kündigung hakkinda bilgi lazim

Değerlendir:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: Kündigung hakkinda bilgi lazim

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Yeni Üye Bykus1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart Kündigung hakkinda bilgi lazim

selam arkadaslar,Sevgili arkadaslar,48 yasindayim(%30 Behinderung)raporum var,ben avukat vasitasiyla Subat 2015 de (gleich Stellung)yapdim.Bundan3 ay sonra isveren benden bu (gleich Stellung)un onaylanmisin kopyasini istedi bende yolladim.Bu son 6 ay icerisinde yok (uzun pauze yapdiniz,vb... )2 tane sudan sebepler diye tabir vardir ya iste tam bu,neyse.ayri ayri ayri abnahnug verdi!Bu Mmart ayinin ikinci haftasinda,(Amt für Soziales und Senioren)den,firmanin 13 Subatda bana (Kündigung)verildiginegine dair mektup geldi!Isveren cikis sebebini 2010 dan sonraki(2 arbeits Unfall,1 weg Unfall"ben 19 yildir gerüestbau iscisiyim, is saatinde kamyondan inerken ayagimin üstüne düsdüm ve Bauleiter da orada sahit,hastanede arbeits unfall raporu var"ama weg Unfall diye isveren yazmis,2tanede normal hastalkidan raporum var)isveren bunlari sebep gösterip,firmayi para üzerinden zarara ugrattigimi ve ileride kranklarin devam edebilecegine vurgu yapip cikis sebebi olarak göstermis!!Ben(amt für Soziales und Senioren)un yollamis oldugu zarfi alip avukata gittim,doldurulmasi greken formlari avukat doldurup yolladi.3 hafta sonra avukatdan mektupü geldi (Amt)gutachten icin krank veren doktorlarin adreslerini istedi ve yolladim.2 gün öncede (ASU KÖLN GmbH&Co.KG--Arbeitsmedizin &Sicherheitstecnik)bana randevu verip,görüsmek icin mektup yolladi!!Sevgili arkadaslar,haklisiniz soru sorup,cevap alinmasi lazim ama ben anlasilir yani(gutachden neden Doktor adreslerini istedi?Ikinci sorum bu "arbeitmedizin"nin negibi bir etkisi olur?)düsüncesi ile yazdim.Kusura bakmayin.Saygilar...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler