Özbeceriksizler'den Smule Düet Yapan Varmi ?

Değerlendir:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: Özbeceriksizler'den Smule Düet Yapan Varmi ?

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Yeni Üye H@K@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart Özbeceriksizler'den Smule Düet Yapan Varmi ?

Iyi Aksamlar Arkadsaslar,
    Yakin bir zaman'da Youtube'de bir parca ararken tesadüfen belki'de sizlerin bildigi Smule Düet yada Smule Single yapan bir cok Türk amatör sarkicilarin müzikleri ile karsilastim.
    Sunu diyebilirim bircok Profesyonel sarkicilar yanlarinda halt etmis diyebilirim,Dinlemenizi tavsiye edebilirim.Youtube'den aratirken "Smule Türkce" yazarsaniz cogu parcalari görebilirsiniz.
    Burada ilginc olan birbirlerini hic tanimayan ve ayri mekanlarda iki kisi bu Düetleri yapiyorlar.
    Nasil oluyor diye biraz arastirdim,[Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.. 'dan app indiriliyor,nickname seciliyor sonra istersen resim felan ve sonra single,Düet yada Grup olarak mi? müzik söyleyeceksin kendin seciyorsun.
    Örnegin Düet yapacaksan,kimle düet yapacagini felan seciyorsun,sarkiyi seciyorsunuz karaoke(Enstrumental) olarak böyle gidiyor iste.gerisini ilgisini cekenler yapsin :):)
    Ama sunu tekrar belirteyim sesi cok süper olan kisiler var dinlemenizi tavsiye ederim.
    Tiklamalara bakiyorum Masallah bir hayli tiklayanlar olmus.
    Özbeceriksizler Ailesinden'den katilan varsa söylerse bizde tiklayarak destekleriz.
    assagiya bir örnek olarak yaklasik 1 senede 2.5 Milyon tiklama almis Düeti ekliyorum.

Buda Baba Kiz Süper....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler