covid-19 mağduru sağlıkçı tavsiyeleri.

Değerlendir:
1 kullanıcı bu konuyu oylamış:: listeyi göster
Yükleniyor...
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: covid-19 mağduru sağlıkçı tavsiyeleri.

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Yeni Üye emre1309 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart covid-19 mağduru sağlıkçı tavsiyeleri.

Herkese selamlar arkadaşlar. Aranıza katılmaktan onur duyuyorum. Grubumuzun yeni sağlıkçısı olarak ilk paylaşımımı covid-19 ile ilgili yapmak istiyorum. Çünkü mesleğimin gerkesinimi olarak selam verdiğim küçük/büyük farketmeksizin esnafından, otobüsüne bindiğim ulaşım hattı şoförlerine kadar girdiğimiz her toplumda bu görevi yapmak zorundayız. Lütfen kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığı için gerekmedikçe toplum içine çıkmayın. Eğer çıkmak zorundaysanız da yanınızda tek kullanımlık en az 3 maske ve ufak bir parfüm şişesinin içinde dahil olsa dezenfektan bulundurmanızı rica ediyorum. Bu dediklerimi TV ve medya’da gördüğünüz sıradan tedbir açıklamaları gibi algılamayın. Mesleğin içinden gelen ve gözleri çok kötü şeyler görmüş biri olarak söylüyorum. Emin olun gördüklerimizin %1 ine bile şahit olmuş olsaydınız neler demek istediğimi daha iyi anlardınız. Lütfen bilinçsiz toplumumuzun içindeki bilinçli vatandaşlar bizler olalım. Hayırlı akşamlar dilerim.

2. 5 kişi bu gönderi için emre1309 üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #2
    Teşekküre Git
    Yönetici yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

A.Selam [MENTION=15807]emre1309[/MENTION] ustam, hoş geldin hayırlı olsun.

Vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim, yaşlılarımız genelde evde ama gençler biraz umursamaz oluyorlar.

Benin en küçük oğlan 22 yaşında meslek yapıyor, eve her geldiğinde uyarmasam ellerini yıkmıyor, gençlerde gençliğin verdiği enerjiye güveniyor bir şey olmaz diyorlar umursamıyor başımda çünkü.

Hayırlısı olsun.
    Selam ve Saygılarla İyi Forumlar...

4. 2 kişi bu gönderi için yilmaz üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #3
    Teşekküre Git
    Yeni Üye komser64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

tedbir bizden taktir Allahtan hepinize saglikli günler dilerim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler