Selaminaleyküm

Thema bewerten:
Ergebnis 1 bis 4 von 4

Thema: Selaminaleyküm

1. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #1
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von mkbuminhan

Info

Gehen Sie zum Anfang des Beitrags

Standard Selaminaleyküm

Selaminaleyküm arkadaslar bende burdayim :) uzun bir aradan sonra becerikizlerin devami olan bu forumun kurulmasinda emegi gecen bütün arkadalara tesekkür ederim basarilar dilerim .malum bazi seyler yasandi gerek yanlis anlamalardan dolayi hakli veya haksizbir cogunuzun malumu,ama her zaman birlikten beraberlikten güc dogar cogunlukla gurbetciler olarak bir olalim beraber olalim birbirimizin derdine derman olalim. illaki oyun bozucular firsatcilar ben olmazam olmazcilar olacaktir bunlari fazlada ciddiye almamak gerekir herkese iyi forumlar dilerim

mkbuminhan.

2. Die folgenden 3 Benutzer sagen Danke zu mkbuminhan für diesen nützlichen Beitrag:

3. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #2
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von -=[GS-1905]=-

Info

Selamlar. Hatırladım. Gözümde canlandı gosgoca mazi

4. The Following User Says Thank You to -=[GS-1905]=- For This Useful Post:

5. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #3
    Gehen Sie zu Danke
    Super Moderatör Avatar von atmaca1949

Info

Selamlar hayırlı olsun bende Garaveli Formunda gördüm burayı eskiler geldi gözümün önüne Akıncı arkadaş vardı neyse ALLAH Utandırmasın Herkese Hayırl Forumlar Dilerim Saygılarımla..

6. Die folgenden 4 Benutzer sagen Danke zu atmaca1949 für diesen nützlichen Beitrag:

7. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #4
    Gehen Sie zu Danke
    Yönetici Avatar von AKINCI

Info

Hepiniz esas Forumunuza hosgeldiniz.Bilgi beceri ve paylasimin bol oldugu Forumumuzda hosca vakitler gecireceginize eminim hayirli olsun.

8. Die folgenden 3 Benutzer sagen Danke zu AKINCI für diesen nützlichen Beitrag:

Aktive Benutzer

Aktive Benutzer