ev sahibi eigenbedarfdedibutun binayi bosalti sonrada mültecileri doldurdu

Değerlendir:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: ev sahibi eigenbedarfdedibutun binayi bosalti sonrada mültecileri doldurdu

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Yeni Üye hakan dayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart ev sahibi eigenbedarfdedibutun binayi bosalti sonrada mültecileri doldurdu

selam arkadaslar..

16 senedir oturdugumuz binayi bizim haberimiz olmadan ev sahibimiz satmis yeni alan bina sahibi romanyali2,5 milyona satilamis 12 daire2 dukkkan

hepimize cikis verdiyeni ev sahibimiz cikis sebebi8 cocugunun romanyada oldugunu ve 20 tane torunu oldugunu yazmis cikis kagidinda bende ev almak istiyordum ev alip ciktim..evi alan adam
    pek iyi niyeli tekin biri degil4-5 kisi arkasinda geziyorcok luks arabalarla geliyorlar

9 aylik bir sure verdi bana bana tam gununde evi teslim ettim...buraya kadar yersey normal adama rica ettim ben 1-2 daha durayimevimde yapilacak tamir islerim var diye kabul etmedi kizlarim gelecek oturacak diye..bende tamam dedim

cumartesi gecesi bir arkadasim sizin binayi multeciler oturmaya baslamis bilgin varmi dediyok dedim..atladim gittim eski eve zillerde hep erkek isimleribir zilde belki 10 isimmültecilere kiraya vermis uyanik

simdi avukata vermek istiyorum ama adamlar pek tekin degil..ne yapabilir avukattan bugun termin alicamfikirleriniz nedir

selamlar saygilar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler