Eşekliğinden

Değerlendir:
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
10 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Eşekliğinden

1. Teşekküre Gitİndir #6
    Teşekküre Git
    Yeni Üye bily - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

size cevap vermeye degmez daha fikrayi anlamamissiniz isinize bakin

2. Teşekküre Gitİndir #7
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı saban ars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin benzetmelerin bayagi espiriden öte bayagi hakaret gibi öyle bir benzetme yapmissinki isine geldiyin gibi kullan anadolu comari sadiktir ama sende pek onu görmek imkansiz cünkü nerenden baksak namkörlük akiyor
    insan icinde yasadigi toplumu bir hayvana benzetmesi o topluma ankörlügündendir o toplumun icinde sende varsan asil esseklik sahibinden baslar:tr::de:
    Anadolu Çomarı’ bu kelimenin sözlük anlamı bile birden çok yerde naif bir şekilde ‘terbiyesiz ve kaba insan’ ifadesiyle geçiyor. Ayrıca ‘Anadolu Çomarı’ derken insanlar Anadolu’nun köylü insanını değil, temelde cehaleti eleştiriyor.Bilmemek ayip degil ögrenmemek ayip.

3. Teşekküre Gitİndir #8
    Teşekküre Git
    Üye saban ars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı bily Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anadolu Çomarı’ bu kelimenin sözlük anlamı bile birden çok yerde naif bir şekilde ‘terbiyesiz ve kaba insan’ ifadesiyle geçiyor. Ayrıca ‘Anadolu Çomarı’ derken insanlar Anadolu’nun köylü insanını değil, temelde cehaleti eleştiriyor.Bilmemek ayip degil ögrenmemek ayip.
    senin icki icmeyenlere esek benzetmesi yapman zaten bir terbiyesizlik birde ata sözlerinle karsindakini cahil
    demen ayri bir anadolu comari demek anadolu insaninada köpek demende ayri bir incelik
    umarim bu terbiyesizliyini adminler görür gerekeni yaparlar üslüp una ve terbiyene dikkat et espiri yapayim derken kimseye essek veya köpek diyemezsin kimseyi gectin sen koskoca anadolu insanina köpek dedim caktirmada insanlar ister alkol alir isterlerse almazlar ama taki birine zarar verene dek senin veya baskasinin
    hakaret etmesi uygundeyil ben adminlerin bunu görüp gerekeni yapacaklarinda süphem yok en azindan
    takindigin üslübündan özür dilemek söyle dürsün birde cahil olduk
    cahil olmak kötü deyil kötü olan ukalalik yapandir

4. Teşekküre Gitİndir #9
    Teşekküre Git
    Üye saban ars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

ayrica senin anadolunun cehaletle pekistirdiyin insanlar avrupayi dize getirmis yedi devletle savasarak basa cikmislar cehalet asil senin gibi düsünenlerin aklinda sakli anadolu insani akilli ve onurlu insanlardir asla kimseye comarlik yapmazlar bunu asla aklindan cikarma asil comarlik yapanlar anadolu insanina fikrada olsa hakaret etmeye yeltenenlerdir

5. Teşekküre Gitİndir #10
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

ya sen ne laftan anlamaz birisin bak aciklayayım bu bi fıkra ben uydurmadım kopyala yapıstır yaptım ayrıca ben icki icmeyenenlere öyle biseyde demedim dememde .konuyu nerelere getirdin bu tam bir IŞIT kafası. bu art niyetle insanlari birbirine düsman ediyursunuz yinede cumhuriyet
    bayramını kutlarım

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)